OBAVIJEST KVAR NA POTISNOM CJEVOVODU

O B A V I J E S T

KVAR NA POTISNOM CJEVOVODU

Poštovani korisnici zbog kvara na potisnom cjevovodu DN 300 između rezervoara Škorići i rezervoara Avdići, primorani smo izvršiti obustavu isporuke vode za korisnike u sljedećim ulicama:

Kadić Mahala, Varoška, Siniše Mlinarevića, Reufa Huseinagića, Ibrahima Kapetanovića, dio 6. aprila, dio 7. bataljona,  Titova, Josipa Šibera,  H. K. Gradaščevića, Hasana Kikića, 1. maja, XVIII hrvatske brigade, Partizanska bolnica, Šehitluci, Nenavište, Gradina, Hadžiefendijina, Narodnog fronta, Hazna, Mustafe Novalića, 1.bataljona, Ahmeta Beširevića, Sviračka, Rasima Terzića, Škorići, Zlatnih ljiljana, Žrtava Srebrenice, Esada Taslidžića, Gradačačkih brigada, Branilaca grada, Bagdale, Čelikovača, 1. marta, Šehida, 7. bataljona, 6 aprila, Hasana Durmiševića.

Radnici JP “Komunalac” su na terenu, te se izvode radovi na popravci kvara.

Podijeli objavu
Prethodni članakObavijest o kvaru 23.06.2020.
Sljedeći članak