O B A V J E Š T E NJ E POPRAVAK KVARA NA IZVORIŠTU ARTERAC

Poštovani korisnici,

usljed kvara na izvorištu Arterac i radova na otklanjanju kvara primorani smo da vršimo obustavu isporuke vode korisnicima u sljedećim ulicama:

Nenavište, Gradina, Hadžiefendijina, Narodnog fronta, Hazna, Mustafe Novalića, 1.bataljona, Ahmeta Beširevića, Sviračka, Rasima Terzića, Škorići, Zlatnih ljiljana, Žrtava Srebrenice, Gradačačkih brigada, Branilaca grada, Bagdale, Čelikovača, 1. marta, Šehida, gornji dio 7. bataljona, gornji dio 6 aprila, Hasana Durmiševića.

U ulicama sa spiska u nastavku je već obustavljena isporuka vode od 11:00:

Požaričkih branilaca, Kikići, Željeznička, Požarička, Diren, 6. bataljona, Bosanskih gazija, Udarnička, Sarajevska, Okanovići, Ledenice.

Moguć je nestanak vode i u ulicama koje nisu navedene na spisku. Nakon uspostavljanja rada izvorišta, vršit će se ponovno puštanje vode u sistem počevši od nižih zona prema visokim zonama.

Usljed najavljenih planskih isključenja električne energije, u nedjelju 14.06.2020. će biti obustavljena isporuka električne energije za gradsko izvorište Okanovići u period od 11-15 h, što će prouzročiti dodatne probleme u funkcionisanju sistema vodosnabdijevanja. Nakon ponovnog vraćanja sistema u funkciju i analize, obavijestiti ćemo korisnike o obustavama isporuke vode za nedjelju.