O B A V I J E S T Isključivanje AC cjevovoda

Poštovani,

u sklopu Projekta rekonstrukcije postojećih azbestnih cijevi, vodovoda nedovoljnog kapaciteta i dotrajale mreže – projektna komponenta T4 u sue izvedeni radovi na zamjeni cjevovoda u ulici na području grada. Nakon završetka svih predviđenih radova, i prebacivanja korisnika na novo izgrađene cjevovode, planirano je da se u narednom periodu stara vodovodna mreža stavi izvan funkcije. Dio korisnika koji nisu pripremili vodomjerna okna prema prethodnim obavještenjima, te se još uvijek napajaju preko postojećih azbest-cementnih cjevovoda su obavezni da do ponedjeljka izvrše pripremanje vodomjernih okana, u suprotnom će ostati uskraćeni za uslugu isporuke vode.

Isključivanje azbest-cementnih cjevovoda po ulicama će se vršiti prema sljedećem rasporedu:

• Utorak, 11.04.2023. – Škorići
  • Srijeda, 12.04.2023. – Požaričkih branilaca, Željeznička