Saopćenje za korisnike usluga JP Komunalac d.d. Gradačac

JP „Komunalac“ d.d. Gradačac,

obavještava cijenjene korisnike svojih usluga da je u toku prijelaz sa starog na novi programski paket obrade svih podataka unutar JP „Komunalac“.

Isti će pored lakše i brže obrade podataka,  objedinjavanja kompletnog poslovanja preduzeća, omogućavanja korisniku da pristupi svom računu u bazi JP „Komunalac“, prijelaza na kompletno digitalnu obradu podataka te drugih poboljšanja, povući i promjenu izgleda faktura/računa prema našim korisnicima.

Zbog usaglašavanja stanja starog i novog programa moguće su i greške kod obrade naših pojedinih  korisnika (korisnici koji imaju više računa na isto ime i sl.), kao i mogućnost kašnjenja naših faktura/računa u odnosu na do sada uobičajeni datum prijema istih.

Shodno našoj dosadašnjoj praksi i odnosu sa korisnicima iste ćemo kao i do sada zajednički rješavati u nadolazećem vremenu.

Vaš Komunalac!